Bal karnawałowy 2012

Dnia 04.02.2012r  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Przygotowania do balu były długie i uczestniczyło w nich wiele osób. 

W rytm muzyki zespołu Orły Fm tworzyły się kolorowe korowody, tańczono w kółkach , parami, indywidualnie.

Na bal przybyły księżniczki , wróżki, piraci, kowboje i inne bajeczne postacie. Również w swej pięknej karocy zaprzężonej w  renifery przybyła Królowa Śniegu.

Nie zabrakło też innych atrakcji, konkursów, przedstawień, każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Dla najmłodszych wystąpiły dzieci z zerówek w przedstawieniu   pt. ”Legenda o choince”. Odbył się też konkurs na najciekawszy  strój karnawałowy, gdzie wytypowano króla i królową balu. Wybór był bardzo trudny ze względu na pomysłowe i kolorowe stroje.

         Dla dzieci z klas IV-VI odbył się konkurs  na najciekawszą fryzurę karnawałową. Wszyscy mogli też podziwiać swoje koleżanki i swoich kolegów z kółka teatralnego w przedstawieniu „Śpiąca królewna” .

         Uczniowie gimnazjum mogli spróbować sił wokalnych w konkursie „Karaoke”.  Chętnych nie brakowało.        Uczestnicy wszystkich konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.                                               

         Dla wszystkich jak co roku zorganizowana została loteria fantowa.  Głodni, po wyczerpujących tańcach, mogli coś kupić w sklepiku szkolnym.