Dnia 01.06.2011r. w Zespole Szkół w Myszyńcu odbyły się uroczyste obchody Dnia Dziecka. Jedną z atrakcji przygotowanych na ten dzień był pokaz sprzętu Policji w Myszyńcu. Funkcjonariusze prowadzili również pogadankę z zaciekawionymi dziećmi o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu podczas zbliżających się wakacji.
        Najwięcej emocji dzieci wzbudziły rozgrywki sportowe z udziałem nauczycieli, którzy chętnie brali udział w tej zabawie. Wszyscy z zapartym tchem obserwowali mecz piłki nożnej, rozgrywany między nauczycielami a uczniami gimnazjum (z klas I-III).
W drużynie nauczycieli znaleźli się również zaproszeni goście: Pan Bogdan Glinka - Burmistrz Gminy Myszyniec oraz Pan Sławomir Świtaj - Przewodniczący Rady Miejskiej w Myszyńcu. Wśród grających był także obecny Dyrektor Zespołu Szkół w Myszyńcu - Pan Mirosław Aptacy, oraz Pani Maria Danuta Gnoza – wicedyrektor szkoły.
      Pierwsza część meczu zakończyła się remisem 3:3. Końcowy wynik brzmiał 5:3 dla pedagogów. Nauczyciele brali jeszcze udział w zabawie w dwa ognie, w której uczestniczyli też uczniowie gimnazjum. Należy zaznaczyć fakt, że po raz pierwszy w historii szkoły odbyły się takie rozgrywki z udziałem pedagogów, dlatego na długo pozostaną w pamięci uczniów.
    Podczas uroczystości miał miejsce pokaz samochodów terenowych wzbudzający zainteresowanie wśród dzieci. Uczniowie z klas 0-III mogli wziąć udział w biegu z przeszkodami. Na koniec wręczono uczestnikom rozgrywek dyplomy, nagrody, medale, oraz puchar zwycięskiej drużynie w meczu piłki nożnej.