30.01.2010r   BAL  KARNAWAŁOWY

            Początek ferii, jak co roku w sobotnie popołudnie w naszej szkole odbyła się wielka zabawa karnawałowa. Przygotowania do balu były długie i uczestniczyło w nich wiele osób.  Uczniowie bawili się w trzech grupach wiekowych. Przygrywał zespół „Ejże”.                                                                                         

        Najmłodsi przybyli w pięknych strojach, gdyż dla nich zabawa połączona była z konkursem na najciekawszy strój karnawałowy. Spośród wielu kandydatów jurorzy po długich debatach wyłonili króla i królową balu. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.                                                

         W trakcie przerwy uczniowie z klas IV-VI zaprezentowali się w przedstawieniu  „Kopciuszek” przygotowanym na zajęciach kółka teatralnego. Wszystkim bardzo się podobało.

Po szaleństwach najmłodszych uczniów rozpoczęła się zabawa dla klas starszych i tu również nie zabrakło emocji. Prowadzący zorganizowali konkurs tańca.  Niezapomniane chwile przeżyli zwycięzcy, gdyż nagrodą była gra na perkusji. Radzili sobie niczym zawodowcy.  

Podczas kolejnej przerwy wystąpiły zespoły taneczne. Dziewczęta zaprezentowały układ taneczny w swojej własnej aranżacji, a chłopcy taniec break-dance.

Dla wszystkich lubiących niespodzianki Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zorganizowało  wielką loterię fantową. Jak co roku cieszyła się wielkim powodzeniem.

             Po wyczerpujących tańcach można było uzupełnić „zapasy energii” w sklepiku przygotowanym przez samorząd uczniowski.